Tüm Kategoriler

Kırma

Ana Sayfa>Ürünler>Kırma

1
Fabrika fiyatı 3-50kgs/h GMP standart GLX-50 Otomatik silindir sıkıştırıcı toz granülatör

Fabrika fiyatı 3-50kgs/h GMP standart GLX-50 Otomatik silindir sıkıştırıcı toz granülatör


Açıklama

kullanım

The GLX-50 universal full automatic dry granulator (Roller compactor)is the most advanced home-made one in the world, which is designed and developed on the basis of GMP concepts and characteristics of Chinese patent medicines and   biochemical medicines.

Roller compactor widely applied for granulation in such industries as pharmacy, food and chemical engineering, which is especially applicable for granulation of materials vulnerable to being decomposed and ineffective or agglomerated when contacting wet and heat. 

The grains it produces are directly used for granule packets, tablets and filled capsules.

Özellikler(Hazırlık aşamasında)

1. Negatif basınçlı hava akımı otomatik besleme, tozun uçuşunu durduran kapalı boru hattı içinde taşınmasını sağlar.

2. Sabit torkun ters dönüşü Alman servo motor tahrikli çift vida, tabakaların kalitesini garanti eden yüksek verimlilik ve hassas besleme sağlar.

3. Yüksek hassasiyetli pnömatik kontrollü eksantrik silindir, sac kalınlığının boyutunu ayarlar, bu da iki pres çarkının paralel çalışmasını sağlar ve sac kalınlığı ile sac sertliğinin eşit olmasını sağlar.

4. W-tipi kavisli yüzey taneciklerinin etkisi-düzenleme modu mükemmeldir ve ince toz daha azdır.

5. Hava akımı titreşimli eleme cihazının ince tozu, doğrudan vakumla emilir ve bitmiş ince tozun oranı, aşağıda %5'te kontrol edilir.

6. Genel olarak kolayca çıkarılabilir tasarım, yalnızca 20 dakika sürer, temizliği kolaylaştırır ve temizliği kolayca kabul edilebilir hale getirir

7. İş bitmeden önce, kendi kendine yapılandırılmış negatif basınçlı hava pompası, makinenin çalışma odasını önceden temizler ve malzeme kovası, doldurma namlusu, pres çarkı çevresi, tam tahıl ve eleme içindeki artık tıbbi tozları emer.

8. PLC ve 10" dokunmatik ekranın üst düzey konfigürasyonu, beslemeyi, basıncı, kuvvet momentini, hızı, formülü, tabaka kalınlığını, toz besleme ve eleme miktarını vb. hassas bir şekilde kontrol eder ve veri görüntülemeyi çalıştırır ve ayrıca sunucu veya çıktı yükleyebilir IDS tarafından.

9. Helisel besleme modu, dikey ve düz beslemenin avantajlarını sentezlemiş ve bu arada dikey ve düz beslemenin dezavantajlarından kaçınmıştır.

10. Eşsiz pnömatik titreşim tarama sistemi, malzemeleri boşaltmaya ve ince tozu geri dönüştürmeye devam etmek için yıldız tipi valfi koordine edebilir. Bitmiş ürünlerin ince toz oranını %5'in altında kontrol edebilir.

11. Döner elektrik kabini kompakt yapıdadır. Kullanıcının bunu sürdürmesi kolaydır.

12.Tam kapalı granül yapım kutusu, radyal yukarı ve aşağı presleme kasnaklarını ve eksenel boşluğu koordine edebilir, böylece farklı türde toz tabletleri preslemek için tüm gereksinimleri karşılayabilir. W tipi elek, dişli tipi granül düzenleme kasnağı, dalga tipi elek kasnaklarından oluşmaktadır. Böylece granüller, daha düşük oranda ince toz ile iyi organize edilmiştir.

13. Tabletlerin kalınlığına ve sertliğine eşit olacak şekilde malzemeleri pres kasnağına beslemeye devam etmek için yıldız tipini ve vida çubuğunu koordine etmek için besleyiciyi otomatik olarak kaldırabilir.3. Helisel besleme modu, dikey ve düz beslemenin avantajlarını sentezlemiş ve bu arada dikey ve düz beslemenin dezavantajlarından kaçınmıştır.

14. Eşsiz pnömatik titreşim tarama sistemi, malzemeleri boşaltmaya ve ince tozu geri dönüştürmeye devam etmek için yıldız tipi valfi koordine edebilir. Bitmiş ürünlerin ince toz oranını %5'in altında kontrol edebilir.

15. Döner elektrik kabini kompakt yapıdadır. Kullanıcının bunu sürdürmesi kolaydır.

16.Tam kapalı granül yapım kutusu, radyal yukarı ve aşağı presleme kasnaklarını ve eksenel boşluğu koordine edebilir, böylece farklı türde toz tabletleri preslemek için tüm gereksinimleri karşılayabilir. W tipi elek, dişli tipi granül düzenleme kasnağı, dalga tipi elek kasnaklarından oluşmaktadır. Böylece granüller, daha düşük oranda ince toz ile iyi organize edilmiştir.

17. Tabletlerin kalınlığına ve sertliğine eşit olacak şekilde malzemeleri pres kasnağına beslemeye devam etmek için yıldız tipini ve vida çubuğunu koordine etmek için besleyiciyi otomatik olarak kaldırabilir.

Uygulama

2

Makine Detayları Ambalaj

Machine Detai

3
4

6

Özellikler
model          GLX-50 GLX-300
tabletleme kapasitesi kg / saat 3 ~ 50 50-400
granülasyon kapasitesi                 kg / saat 3 ~ 35 50 ~ 250
Sıkıştırma silindiri dönüş hızı rpm 3 ~ 30 3 ~ 34
Sıkıştırma silindiri dönüş hızı rpm 20 ~ 200 5 ~ 300
Doğrultma dönüş hızı rpm 5 ~ 130 50 ~ 150

Tahıl özellikleri        

Φmm 10 ~ 80 / 2 ~ 0.18
Sıkıştırma silindiri basıncı KN 98 4300
Hava kaynağı basıncı mpa 0.4 ~ 0.7 0.4 ~ 0.7
Hava tüketimi m³ / dak 0.12 0.5
Ana makine gücü Kw 8 19.5
Yardımcı makine gücü Kw 3 5
Ana makine ağırlığı Kg 800 2500
Genel boyut U x G x Y mm 1000 x 1000 x 2100 1000 x 1700 x 2500


SORGULAMA