Tüm Kategoriler

Kırma

Ana Sayfa>Ürünler>Kırma

1
Fabrika fiyatı 2021 GLX-15 Otomatik silindir kompaktör Kırma GMP standart kuru granülasyon makinesi benzersiz pnömatik titreşim tarama sistemi

Fabrika fiyatı 2021 GLX-15 Otomatik silindir kompaktör Kırma GMP standart kuru granülasyon makinesi benzersiz pnömatik titreşim tarama sistemi


Açıklama

kullanım

GLX-15 evrensel tam otomatik Granülatör, Çin patentli ilaçların ve biyokimyasal ilaçların GMP kavramları ve özellikleri temelinde tasarlanmış ve geliştirilmiş, dünyanın en gelişmiş ev yapımıdır. Eczacılık, gıda ve kimya mühendisliği gibi endüstrilerde granülasyon için yaygın olarak uygulanır; bu, özellikle ıslak ve ısı ile temas ettiğinde ayrışmaya ve etkisiz kalmaya veya topaklaşmaya karşı hassas malzemelerin granülasyonu için geçerlidir. Ürettiği taneler doğrudan granül paketler, tabletler ve dolu kapsüller için kullanılır.

Özellikler(Hazırlık aşamasında)

1. Negatif basınçlı hava akımı otomatik besleme, tozun uçuşunu durduran kapalı boru hattı içinde taşınmasını sağlar.

2. Sabit torkun ters dönüşü Alman servo motor tahrikli çift vida, tabakaların kalitesini garanti eden yüksek verimlilik ve hassas besleme sağlar.

3. Yüksek hassasiyetli pnömatik kontrollü eksantrik silindir, sac kalınlığının boyutunu ayarlar, bu da iki pres çarkının paralel çalışmasını sağlar ve sac kalınlığı ile sac sertliğinin eşit olmasını sağlar.

4. W-tipi kavisli yüzey taneciklerinin etkisi-düzenleme modu mükemmeldir ve ince toz daha azdır.

5. Hava akımı titreşimli eleme cihazının ince tozu, doğrudan vakumla emilir ve bitmiş ince tozun oranı, aşağıda %5'te kontrol edilir.

6. Genel olarak kolayca çıkarılabilir tasarım, yalnızca 20 dakika sürer, temizliği kolaylaştırır ve temizliği kolayca kabul edilebilir hale getirir

7. İş bitmeden önce, kendi kendine yapılandırılmış negatif basınçlı hava pompası, makinenin çalışma odasını önceden temizler ve malzeme kovası, doldurma namlusu, pres çarkı çevresi, tam tahıl ve eleme içindeki artık tıbbi tozları emer.

8. PLC ve 10" dokunmatik ekranın üst düzey konfigürasyonu, beslemeyi, basıncı, kuvvet momentini, hızı, formülü, tabaka kalınlığını, toz besleme ve eleme miktarını vb. hassas bir şekilde kontrol eder ve veri görüntülemeyi çalıştırır ve ayrıca sunucu veya çıktı yükleyebilir IDS tarafından.

9. Helisel besleme modu, dikey ve düz beslemenin avantajlarını sentezlemiş ve bu arada dikey ve düz beslemenin dezavantajlarından kaçınmıştır.

10. Eşsiz pnömatik titreşim tarama sistemi, malzemeleri boşaltmak ve ince tozu geri dönüştürmek için yıldız tipi valfi koordine edebilir. Bitmiş ürünlerin ince toz oranını %5'in altında kontrol edebilir.

11. Döner elektrik kabini kompakt yapıdadır. Kullanıcının bunu sürdürmesi kolaydır.

12.Tam kapalı granül yapım kutusu, radyal yukarı ve aşağı presleme kasnaklarını ve eksenel boşluğu koordine edebilir, böylece farklı türde toz tabletleri preslemek için tüm gereksinimleri karşılayabilir. W tipi elek, dişli tipi granül düzenleme kasnağı, dalga tipi elek kasnaklarından oluşmaktadır. Böylece granüller, daha düşük oranda ince toz ile iyi organize edilmiştir.

13. Tabletlerin kalınlığına ve sertliğine eşit olacak şekilde malzemeleri pres kasnağına beslemeye devam etmek için yıldız tipini ve vida çubuğunu koordine etmek için besleyiciyi otomatik olarak kaldırabilir.3. Helisel besleme modu, dikey ve düz beslemenin avantajlarını sentezlemiş ve bu arada dikey ve düz beslemenin dezavantajlarından kaçınmıştır.

14. Eşsiz pnömatik titreşim tarama sistemi, malzemeleri boşaltmak ve ince tozu geri dönüştürmek için yıldız tipi valfi koordine edebilir. Bitmiş ürünlerin ince toz oranını %5'in altında kontrol edebilir.

15. Döner elektrik kabini kompakt yapıdadır. Kullanıcının bunu sürdürmesi kolaydır.

16.Tam kapalı granül yapım kutusu, radyal yukarı ve aşağı presleme kasnaklarını ve eksenel boşluğu koordine edebilir, böylece farklı türde toz tabletleri preslemek için tüm gereksinimleri karşılayabilir. W tipi elek, dişli tipi granül düzenleme kasnağı, dalga tipi elek kasnaklarından oluşmaktadır. Böylece granüller, daha düşük oranda ince toz ile iyi organize edilmiştir.

17. Tabletlerin kalınlığına ve sertliğine eşit olacak şekilde malzemeleri pres kasnağına beslemeye devam etmek için yıldız tipini ve vida çubuğunu koordine etmek için besleyiciyi otomatik olarak kaldırabilir.

Uygulama

2

Makine Detayları Ambalaj

Makine Detayı

3
4

6


Özellikler
model        GLX-15

tabletleme kapasitesi        

kg / saat3 ~ 15
granülasyon kapasitesikg / saat3 ~ 10
Sıkıştırma silindiri dönüş hızırpm3 ~ 15
Sıkıştırma silindiri dönüş hızırpm20 ~ 200
Doğrultma dönüş hızırpm5 ~ 70
Tahıl özellikleriΦ/ mm10 ~ 80/2 ~ 0.18
Sıkıştırma silindiri basıncıKN        730
Hava kaynağı basıncımpa        0.4 ~ 0.7
Hava tüketimim³ / dak/
Ana makine gücüKw8
Yardımcı makine gücüKw0.75
Ana makine ağırlığıKg800
Genel boyutU x G x Y mm1000 x 1000 x 1600


SORGULAMA