Tüm Kategoriler

Kırma

Ana Sayfa>Ürünler>Kırma

1
Fabrika üreticisi GLX-150 Otomatik silindir kompaktör kuru granülatör GMP standart farklı boyutta elek

Fabrika üreticisi GLX-150 Otomatik silindir kompaktör kuru granülatör GMP standart farklı boyutta elek


Açıklama

kullanım

The GLX-150C Automatic roller compactor is the most advanced home-made one in the world, which is designed and developed on the basis of GMP concepts and characteristics of Chinese patent medicines and biochemical medicines. lt's widely applied for granulation in such industries as pharmacy,food and chemical engineering, which is especially applicable for granulation of materials vulnerable to being decomposed and ineffective or agglomerated when contacting wet and heat. The grains it produces are directly used for granule packets,tablets and filled capsules.

Uygulama

Roller compactor widely applied for granulation in such industries as pharmacy, food and chemical engineering

Özellikler(Hazırlık aşamasında)

1. Negatif basınçlı hava akımı otomatik besleme, tozun uçuşunu durduran kapalı boru hattı içinde taşınmasını sağlar.

2. Sabit torkun ters dönüşü Alman servo motor tahrikli çift vida, tabakaların kalitesini garanti eden yüksek verimlilik ve hassas besleme sağlar.

3. Yüksek hassasiyetli pnömatik kontrollü eksantrik silindir, sac kalınlığının boyutunu ayarlar, bu da iki pres çarkının paralel çalışmasını sağlar ve sac kalınlığı ile sac sertliğinin eşit olmasını sağlar.

4. W-tipi kavisli yüzey taneciklerinin etkisi-düzenleme modu mükemmeldir ve ince toz daha azdır.

5. Hava akımı titreşimli eleme cihazının ince tozu, doğrudan vakumla emilir ve bitmiş ince tozun oranı, aşağıda %5'te kontrol edilir.

6. Genel olarak kolayca çıkarılabilir tasarım, yalnızca 20 dakika sürer, temizliği kolaylaştırır ve temizliği kolayca kabul edilebilir hale getirir

7. İş bitmeden önce, kendi kendine yapılandırılmış negatif basınçlı hava pompası, makinenin çalışma odasını önceden temizler ve malzeme kovası, doldurma namlusu, pres çarkı çevresi, tam tahıl ve eleme içindeki artık tıbbi tozları emer.

8. PLC ve 10" dokunmatik ekranın üst düzey konfigürasyonu, beslemeyi, basıncı, kuvvet momentini, hızı, formülü, tabaka kalınlığını, toz besleme ve eleme miktarını vb. hassas bir şekilde kontrol eder ve veri görüntülemeyi çalıştırır ve ayrıca sunucu veya çıktı yükleyebilir IDS tarafından.

9. Helisel besleme modu, dikey ve düz beslemenin avantajlarını sentezlemiş ve bu arada dikey ve düz beslemenin dezavantajlarından kaçınmıştır.

10. The unique pneumatic vibration screening system can coordinate the star-type valve to  keep discharging materials and recycling the thin powder. It can control the thin powder rate of the finished products below 5%.

11. Döner elektrik kabini kompakt yapıdadır. Kullanıcının bunu sürdürmesi kolaydır.

12.Tam kapalı granül yapım kutusu, radyal yukarı ve aşağı presleme kasnaklarını ve eksenel boşluğu koordine edebilir, böylece farklı türde toz tabletleri preslemek için tüm gereksinimleri karşılayabilir. W tipi elek, dişli tipi granül düzenleme kasnağı, dalga tipi elek kasnaklarından oluşmaktadır. Böylece granüller, daha düşük oranda ince toz ile iyi organize edilmiştir.

13. Tabletlerin kalınlığına ve sertliğine eşit olacak şekilde malzemeleri pres kasnağına beslemeye devam etmek için yıldız tipini ve vida çubuğunu koordine etmek için besleyiciyi otomatik olarak kaldırabilir.3. Helisel besleme modu, dikey ve düz beslemenin avantajlarını sentezlemiş ve bu arada dikey ve düz beslemenin dezavantajlarından kaçınmıştır.

14. The unique pneumatic vibration screening system can coordinate the star-type valve to  keep discharging materials and recycling the thin powder. It can control the thin powder rate of the finished products below 5%.

15. Döner elektrik kabini kompakt yapıdadır. Kullanıcının bunu sürdürmesi kolaydır.

16.Tam kapalı granül yapım kutusu, radyal yukarı ve aşağı presleme kasnaklarını ve eksenel boşluğu koordine edebilir, böylece farklı türde toz tabletleri preslemek için tüm gereksinimleri karşılayabilir. W tipi elek, dişli tipi granül düzenleme kasnağı, dalga tipi elek kasnaklarından oluşmaktadır. Böylece granüller, daha düşük oranda ince toz ile iyi organize edilmiştir.

17. Tabletlerin kalınlığına ve sertliğine eşit olacak şekilde malzemeleri pres kasnağına beslemeye devam etmek için yıldız tipini ve vida çubuğunu koordine etmek için besleyiciyi otomatik olarak kaldırabilir.

4
5


Özellikler
madde         GLX-150
tabletleme kapasitesi          Kg / sa
Granulation capacity Kg / sa        
Sıkıştırma silindiri dönüş hızı rpm         3 ~ 30
Sıkıştırma silindiri dönüş hızı rpm 20 ~ 160
Doğrultma dönüş hızı rpm 5 ~ 110
Tahıl özellikleri Φmm 10 ~ 80 / 2 ~ 0.18
Sıkıştırma silindiri basıncı KN         330
Hava kaynağı basıncı mpa 0.4 ~ 0.7
Hava tüketimi m³ / dak         0.36
Ana makine gücü         KW 14
Yardımcı makine gücü KW 3.5
Ana makine ağırlığı Kg 2000
Overall dimension  (L x W x H) m 1.45 x 0.85 x 2.4SORGULAMA