Tüm Kategoriler

Kırma

Ana Sayfa>Ürünler>Kırma

1
Fabrika üreticisi GLX-150 Otomatik silindir kompaktör kuru granülatör GMP standart farklı boyutta elek

Fabrika üreticisi GLX-150 Otomatik silindir kompaktör kuru granülatör GMP standart farklı boyutta elek


Açıklama

kullanım

GLX-150C Otomatik silindir sıkıştırıcı, Çin patentli ilaçların ve biyokimyasal ilaçların GMP konseptleri ve özellikleri temelinde tasarlanmış ve geliştirilmiş, dünyanın en gelişmiş ev yapımı kompaktörüdür. Eczacılık, gıda ve kimya mühendisliği gibi endüstrilerde granülasyon için yaygın olarak uygulanır; bu, özellikle ıslak ve ısı ile temas ettiğinde ayrışmaya ve etkisiz kalmaya veya aglomere olmaya karşı hassas malzemelerin granülasyonu için geçerlidir. Ürettiği tahıllar doğrudan granül paketler, tabletler ve dolu kapsüller için kullanılır.

Uygulama

Eczacılık, gıda ve kimya mühendisliği gibi endüstrilerde granülasyon için yaygın olarak uygulanan silindir kompaktör

Özellikler(Hazırlık aşamasında)

1. Negatif basınçlı hava akımı otomatik besleme, tozun uçuşunu durduran kapalı boru hattı içinde taşınmasını sağlar.

2. Sabit torkun ters dönüşü Alman servo motor tahrikli çift vida, tabakaların kalitesini garanti eden yüksek verimlilik ve hassas besleme sağlar.

3. Yüksek hassasiyetli pnömatik kontrollü eksantrik silindir, sac kalınlığının boyutunu ayarlar, bu da iki pres çarkının paralel çalışmasını sağlar ve sac kalınlığı ile sac sertliğinin eşit olmasını sağlar.

4. W-tipi kavisli yüzey taneciklerinin etkisi-düzenleme modu mükemmeldir ve ince toz daha azdır.

5. Hava akımı titreşimli eleme cihazının ince tozu, doğrudan vakumla emilir ve bitmiş ince tozun oranı, aşağıda %5'te kontrol edilir.

6. Genel olarak kolayca çıkarılabilir tasarım, yalnızca 20 dakika sürer, temizliği kolaylaştırır ve temizliği kolayca kabul edilebilir hale getirir

7. İş bitmeden önce, kendi kendine yapılandırılmış negatif basınçlı hava pompası, makinenin çalışma odasını önceden temizler ve malzeme kovası, doldurma namlusu, pres çarkı çevresi, tam tahıl ve eleme içindeki artık tıbbi tozları emer.

8. PLC ve 10" dokunmatik ekranın üst düzey konfigürasyonu, beslemeyi, basıncı, kuvvet momentini, hızı, formülü, tabaka kalınlığını, toz besleme ve eleme miktarını vb. hassas bir şekilde kontrol eder ve veri görüntülemeyi çalıştırır ve ayrıca sunucu veya çıktı yükleyebilir IDS tarafından.

9. Helisel besleme modu, dikey ve düz beslemenin avantajlarını sentezlemiş ve bu arada dikey ve düz beslemenin dezavantajlarından kaçınmıştır.

10. Eşsiz pnömatik titreşim tarama sistemi, malzemeleri boşaltmaya ve ince tozu geri dönüştürmeye devam etmek için yıldız tipi valfi koordine edebilir. Bitmiş ürünlerin ince toz oranını %5'in altında kontrol edebilir.

11. Döner elektrik kabini kompakt yapıdadır. Kullanıcının bunu sürdürmesi kolaydır.

12.Tam kapalı granül yapım kutusu, radyal yukarı ve aşağı presleme kasnaklarını ve eksenel boşluğu koordine edebilir, böylece farklı türde toz tabletleri preslemek için tüm gereksinimleri karşılayabilir. W tipi elek, dişli tipi granül düzenleme kasnağı, dalga tipi elek kasnaklarından oluşmaktadır. Böylece granüller, daha düşük oranda ince toz ile iyi organize edilmiştir.

13. Tabletlerin kalınlığına ve sertliğine eşit olacak şekilde malzemeleri pres kasnağına beslemeye devam etmek için yıldız tipini ve vida çubuğunu koordine etmek için besleyiciyi otomatik olarak kaldırabilir.3. Helisel besleme modu, dikey ve düz beslemenin avantajlarını sentezlemiş ve bu arada dikey ve düz beslemenin dezavantajlarından kaçınmıştır.

14. Eşsiz pnömatik titreşim tarama sistemi, malzemeleri boşaltmaya ve ince tozu geri dönüştürmeye devam etmek için yıldız tipi valfi koordine edebilir. Bitmiş ürünlerin ince toz oranını %5'in altında kontrol edebilir.

15. Döner elektrik kabini kompakt yapıdadır. Kullanıcının bunu sürdürmesi kolaydır.

16.Tam kapalı granül yapım kutusu, radyal yukarı ve aşağı presleme kasnaklarını ve eksenel boşluğu koordine edebilir, böylece farklı türde toz tabletleri preslemek için tüm gereksinimleri karşılayabilir. W tipi elek, dişli tipi granül düzenleme kasnağı, dalga tipi elek kasnaklarından oluşmaktadır. Böylece granüller, daha düşük oranda ince toz ile iyi organize edilmiştir.

17. Tabletlerin kalınlığına ve sertliğine eşit olacak şekilde malzemeleri pres kasnağına beslemeye devam etmek için yıldız tipini ve vida çubuğunu koordine etmek için besleyiciyi otomatik olarak kaldırabilir.

4
5


Özellikler
madde        GLX-150
tabletleme kapasitesi         Kg / sa
granülasyon kapasitesiKg / sa        
Sıkıştırma silindiri dönüş hızırpm        3 ~ 30
Sıkıştırma silindiri dönüş hızırpm20 ~ 160
Doğrultma dönüş hızırpm5 ~ 110
Tahıl özellikleriΦmm10 ~ 80 / 2 ~ 0.18
Sıkıştırma silindiri basıncıKN        330
Hava kaynağı basıncımpa0.4 ~ 0.7
Hava tüketimim³ / dak        0.36
Ana makine gücü        KW14
Yardımcı makine gücüKW3.5
Ana makine ağırlığıKg2000
Genel boyut (U x G x Y)m1.45 x 0.85 x 2.4SORGULAMA